Привітики.
середа, 24 січня 2018 р.
вівторок, 23 січня 2018 р.
Новорічний тег
Привітики.
В блозі Фабрика Декору запровадили нову рубрику Галерея робіт в рамках однієї колекції. В січні ми працюємо з новорічною колекцією "Botany Winter". Я в своїх запасах мала акварельний лист для розмальовування з цієї колекції, тому вирішила не відкладати його до наступного року.
В хід пішли мої акварельки та акварельні олівці. Коли я все розмалювала взялася до складання композиції з вирізаних елементів. На тег я нанесла моделюючу текстурну пасту через трафарет "Ніжне мереживо 2", та поки паста ще не висохла, посипала зеленим глітером та легенько його вдавила в пасту. Прошила по контуру та місцями нанесла клей "Рідкий скот" та посипала глітером білий блискучий.
Для того щоб придати об"єму композиції я додала бинт та мереживо. Виклала вирізані елементи, додала чіпики з набору "Різдв"яний вінок" , для легкості та невагомості додала сезаль. Завершила все чіпбордом-написоз з набору "Фрази-4", який двіччі покрила білою пудрою та зверху, поки пудра ще не висигла, ледь присипала глітером.
На останок ще вирішила ускладнити фон додавши відштампування книжного шрифту. Приклеїла на медіум топінги, та ось і результат.
В блозі Фабрика Декору запровадили нову рубрику Галерея робіт в рамках однієї колекції. В січні ми працюємо з новорічною колекцією "Botany Winter". Я в своїх запасах мала акварельний лист для розмальовування з цієї колекції, тому вирішила не відкладати його до наступного року.
В хід пішли мої акварельки та акварельні олівці. Коли я все розмалювала взялася до складання композиції з вирізаних елементів. На тег я нанесла моделюючу текстурну пасту через трафарет "Ніжне мереживо 2", та поки паста ще не висохла, посипала зеленим глітером та легенько його вдавила в пасту. Прошила по контуру та місцями нанесла клей "Рідкий скот" та посипала глітером білий блискучий.
Для того щоб придати об"єму композиції я додала бинт та мереживо. Виклала вирізані елементи, додала чіпики з набору "Різдв"яний вінок" , для легкості та невагомості додала сезаль. Завершила все чіпбордом-написоз з набору "Фрази-4", який двіччі покрила білою пудрою та зверху, поки пудра ще не висигла, ледь присипала глітером.
На останок ще вирішила ускладнити фон додавши відштампування книжного шрифту. Приклеїла на медіум топінги, та ось і результат.
субота, 20 січня 2018 р.
Заявка в ДК Креативність
Привітики.
Я давно мрію стати частинкою блогу
Креативність. Люблю його приємну атмосферу та дружню команду, а також тепло та
затишок, які панують в ньому.
Саме зараз в блозі йде набір до ДК, і я
хочу спробувати свої сили.

пʼятниця, 29 грудня 2017 р.
Затишний та святковий альбом
Привітики, друзі! Через декілька днів закінчиться старий та почнеться новий рік. Бажаю щоб вам цей рік приніс тепло і затишок у ваших сім'ях, щоб усі незгоди та негаразди залишилися в старому році та не приходили до вас в Новому році. Щоб усі мрії та заплановані проекти збувалося та втілюватися в життя. Бажаю щоб для творчості було багато-багато часу та море натхнення.
В блозі Фабрика Декору вийшло святкове новорічне завдання. В грудні ми надихаємося творіннями чарівної художниці Dona Gelsinger. Від її картин віє теплом, затишком, ніжність та любов'ю. Надихнувшись цим теплом, затишком та святковим настроєм я на одному подиху створила альбом. Для обкладинки я зв'язала біле полотно, щоб від альбому віяло теплотою та затишком. В роботі я використала затишний набір паперу
В блозі Фабрика Декору вийшло святкове новорічне завдання. В грудні ми надихаємося творіннями чарівної художниці Dona Gelsinger. Від її картин віє теплом, затишком, ніжність та любов'ю. Надихнувшись цим теплом, затишком та святковим настроєм я на одному подиху створила альбом. Для обкладинки я зв'язала біле полотно, щоб від альбому віяло теплотою та затишком. В роботі я використала затишний набір паперу
неділя, 17 грудня 2017 р.
Фінал СП
Ось і дійшло до кінця новорічний спільний процес " Різдвяна містерія" в блозі Скрапбукінг з Євгенією Курдибановською. Було цікаво, захоплююче та натхненно, дякую дівчаткам за чудові роботи та море натхнення.
Для кожного з етапів я робила по три листівки, тому по завершенні маю дев'ять листівок, які на свята будуть подаровані рідним та близьким.
Для першого етапу в мене листівки в стилі рустик.
Для кожного з етапів я робила по три листівки, тому по завершенні маю дев'ять листівок, які на свята будуть подаровані рідним та близьким.
Для першого етапу в мене листівки в стилі рустик.
неділя, 10 грудня 2017 р.
Новорічні листівки з морозцем
Привітики.
Атсосфера свята вже відчувається в кожному куточку нашого міста. Вітрини та полиці магазинів заполонили святкові прикраси та ялинки. Після чергової прогулянки містом я отримую неймовірне натхнення на створення новорічних листівок та декору.
Сьогодні я вам покажу три листівки, які я робила для спільного проекту "Різдвяна містерія" в блозі Скрапбукінг з Євгенією Курдибановською. Обов'язковими елементами третього етапу є: дзвіночок, пуансетії, годинник, паєтки, олень. І потрібно використати як мінімум два елементи.
Атсосфера свята вже відчувається в кожному куточку нашого міста. Вітрини та полиці магазинів заполонили святкові прикраси та ялинки. Після чергової прогулянки містом я отримую неймовірне натхнення на створення новорічних листівок та декору.
Сьогодні я вам покажу три листівки, які я робила для спільного проекту "Різдвяна містерія" в блозі Скрапбукінг з Євгенією Курдибановською. Обов'язковими елементами третього етапу є: дзвіночок, пуансетії, годинник, паєтки, олень. І потрібно використати як мінімум два елементи.
четвер, 30 листопада 2017 р.
Новорічні листівки
Привіт.
Уже не за горами новорічні та різдвяні свята. Тому я продовжую інтенсивно до них готуватися. Сьогодні вам покажу листівки, які я робила для спільного процесу "Різдвяна містерія", що проходить в блозі Скрапбукінг з Євгенією Курдибановською.
Основними елементами 2 етапу є: сніжинки, зірка, ялинка, вощений шнур/стрічка, гудзики.
На кожній моїй листівці є зірки, вощений шнур, сніжинки (висічки та принт на папері), гілочки ялинки.
пʼятниця, 17 листопада 2017 р.
Новорічні листівки
Привіт.
В блозі Скрапбукинг з Євгенією Курдибановською розпочався новий СП "Різдвяна містерія 2018" , яке я ніяк не могла пропустити. Зараз триває перший етап завданням якого є зробити будь-який скрап об"єкт з використанням обов"язкових елементів. ОЕ 1 етапу: чіпборд, вирубка, рукавички, шишки, глітер.В роботі потрібно використати мінімум 2 елементи на вибір.
вівторок, 14 листопада 2017 р.
Скринька для біжутерії
Привітики мої любі.
В блозі Art Land доходить до кінця спільний проект "Дитячі пустощі" . І для четвертого етапу я підготувала скриньку для біжутерії.
Завдання четвертого етапу зробити альтер, а обов'язкова техніка штампинг, ОЕ - вирізалки,топінги, шнурок, топс, фото.
Я в композиції використала відштамповок квіти, а ое в мене вирізалками, топінги та шнурок.
Моя донечка якій скоро виповниться одинадцять років, уже давно мене просила зробити їй скриньку для біжутерії, так як їх стара вже не поміщає усіх її скарбів. А бажання доні була скринька у вигляді сердечка)) . Згодом ми дійшли консенсусу, і вирішили, що буде скринька круглою.
Ось так довго та з постійними переговорами ми дійшли до того що маємо на сьогоднішній день.
В блозі Art Land доходить до кінця спільний проект "Дитячі пустощі" . І для четвертого етапу я підготувала скриньку для біжутерії.
Завдання четвертого етапу зробити альтер, а обов'язкова техніка штампинг, ОЕ - вирізалки,топінги, шнурок, топс, фото.
Я в композиції використала відштамповок квіти, а ое в мене вирізалками, топінги та шнурок.
Моя донечка якій скоро виповниться одинадцять років, уже давно мене просила зробити їй скриньку для біжутерії, так як їх стара вже не поміщає усіх її скарбів. А бажання доні була скринька у вигляді сердечка)) . Згодом ми дійшли консенсусу, і вирішили, що буде скринька круглою.
Ось так довго та з постійними переговорами ми дійшли до того що маємо на сьогоднішній день.
субота, 4 листопада 2017 р.
Альбомчик з зайчиками
Привіт.
Мене затягнув процес створення альбомів.
Такі мімішні зайчики не залишили мене байдужими. Тому, коли в блозі Art Land оголосили наступний етап СП "Дитячі пустощі" по виготовленню мініальбому, я знала точно, що настав час солодких зайченят.
Обов"язковою технікою цього етапу є малювання або бризки. Я малювала імітацію швейних стіжків на прапорцях та деталях.
Обов"язковим елементом (не менше трьох) - висічка, тканина, брадс, стрічка, конверт, цифри. Я використала висічки у вигляді зірок, тканина та стрічка є на обкладинці, цифри зустрічаються як принт на папері.
Підписатися на:
Дописи (Atom)








