вівторок, 10 квітня 2018 р.

Пасхальна композиція

Привітики!
Як ви відсвяткували Пасху? 
Я завдяки пасхальному спільному процесові від Фабрика Декору я завчасно підготувалася до свят. Для третього етапу СП я зробила композицію на шматку дерев'яної кори.В хід знову пішли мої квіти ручної роботи. Жовті квіти я зробила з тонкого фоамірану, фіолетові - паперові з кулінарної колекції "Мої вкусняшки" від Art Land.Композицію урізноманітнила вирізалками з скраппаперу, мереживом та чіпбордом.

За допомогою рафії зробила гніздо, куди поселила три маленьких пінопластовий яйця.


Тут добре видно текстуру дерева. Ідеальна краса сворена природою.А тепер покажу свої роботи для інших етапів.
 Для першого етапу я зробила листівку, яку розкритикували за не відповідну палітру, тому я вирішила зробити ще одну)) в такій ж кольоровій гамі, як і інші роботи. Тут же мої квіти та вирізалки з улюбленої весняної колекції "Smile of spring" від Фабрика Декору. Тут же є гніздо і яйця, багато зелені та квітів.На цьому фото усі мої роботи для спільного процесу
Візьму участь у завданні:14 коментарів:

 1. Очень красиво и оригинально получилось!

  ВідповістиВидалити
 2. Людмила,я только хотела написать о необычности идеи твоей работы,как увидела все работы по нашему сп и слова просто исчезли! Как же это красиво,когда весь декор целостно и выполнен в одно стиле! Спасибо,что вдохновлялась вместе с нами! Фабрика Декору и Оля Ерасова.

  ВідповістиВидалити
 3. Какая же красота ваш наборчик вместе взятый! Такие единые, гармоничные и такие такие..."в моём любимом стиле"! Я очень люблю композиции на коре, они смотрятся так естественно и так по лесному! А цветы то какие у вас волшебные! Я не представляю сколько ушло времени на создание этих красивых цветов, НО однозначно оно того стоило! Ведь как оригинально смотрится каждая работа в отдельности и все вместе! Спасибо, что встретили весну вместе с нами так красиво и спасибо, что дошли до конца в нашем Пасхальном проекте! Ваша Фабрика Декору!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оленька, большое спасибо! Я рада что у меня получилось принять участие в вашем сп. Я сомневаюсь, что без сп я успела подготовиться к празднику.))

   Видалити
 4. Замечательные и красивые работы)) Композиция на коре меня просто покорила)))
  Спасибо, что творите вместе с блогом "Вензелик"

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Катя, большое спасибо! Я давно вынашивала идею такой композиции. Вот и удачный случай подвернулся щоб реализовать свою идею.

   Видалити
 5. Сколько красоты в этом наборчике))) Спасибо за участие в задании от блога Вензелик.

  ВідповістиВидалити
 6. Людочка, не впізнала тебе) Тільки по баннерку в коментах признала)
  Ох і придумщиця ти) Притягти додому кусок дерева, ще й красу зробити)) Уже почуваю себе не такою схобленою, коли пригадую як ломала гілки із зрубаного дерева і як принесла додому кусок гарненного моху)
  Дякую за участь у завданні Вензелик)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Привіт, ти б бачила, як на мене дивилися рідні, коли я принесла це поліно додому)) вирішили, що в мами не все гаразд з головою))). А ще коли рвала і несла оберемок вербовх гілок для вінка)). Дякую за натхнення.

   Видалити
 7. Такое необычное решение с корой) И в целом композиция смотрится очень красиво) Спасибо от блога Креативность)

  ВідповістиВидалити