вівторок, 10 жовтня 2017 р.

Яскравий міксмедійний блокнот

Привітики.
Я продовжую експерименти з фарбами. Пошаманила я цього разу з акрилом, спреями та фарбою з глітером. Я завжди захоплювалася міксмедіа, але сама боялася братися за фарбу. Тепер борюся з страхами та проводжу експериментувати.
Сьогодні вам покажу блокнот, який створився в пориві натхнення. Спочатку я нанесла акрил через трафарет, а вже потім додавала спреї. Коли все підсохло я ще зверху місцями нанесла акрил з металіком, щоб створити мерхтливий ефект.

 Тут на фото видно переливи акрила металік

 В середині є кишенька
Зворотню сторону я також трошки прикрасилаВ композиції використала набір штампів магнолія від Черілана Дизайн тому покажуся у галереї жовтня, а такожакварельний папір та фарби (жовта, бежева з металіком, золота та набір фарб) від Rosa Talent  додам роботу до галереї.
Візьму участь у завданні7 коментарів:

 1. Людочка, экспериментируй и дальше, у тебя замечательно выходит! :) А внутри еще и мой любимый тег :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тонічка, Дякую тобі, що заглядаєш у гості і підтримуєш мене добрим словом.

   Видалити
 2. Это просто взрыв осенних красок! И знакомый тежек, который успел запасть мне в душу... Спасибо за участие от блога Art Land!

  ВідповістиВидалити
 3. Чудесный осенний блокнот! В такой, наверное, здорово записывать любимые стихи или делать небольшие зарисовки - обложка создает лирический настрой, а уж тежик - подавно!! Спасибо за участие в Скрапнатюрморт. ArtLand

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Анна! О, саме так, він вийшов легким та зручним, його можна брати з собою в дорогу.

   Видалити
 4. Людочка,как же ярко,тепло,очень здорово.Спасибо от блога Art Land

  ВідповістиВидалити