Контакти

пʼятниця, 31 грудня 2021 р.

Листівки для особливого дня

    Привітики!


Сьогодні я ще покажу свої листівки  з паперу від  Скрепочка-Скрап .Останнім часом у моїй тсорчості відбулася вимушена пауза, тому кожна вільна хвилинка проведена з улюбленим хоббі для мене неабияка розкіш та радість. Це те, що розслабляє та приносить максимум задоволення.


Я люблю творити лише з паперу та сворювати композицію з паперових вирізаних елементів, припіднімаючи їх на картон, щоб додати повітря між шарами. 

Мої листівки зроблені з набору паперу 20*20 см "Наш день", який заворожив мене своєю палітрою та дизайнами. І хочу сказати, що поєднання зеленого та бордово-винного кольору особливо магічно-магнетично впливає на мене. Тому знаю, що це не останні роботи з цієї колекції.

Я купила набір 20* 20 см та листок для вирізання 30*30 см які ідеально доповнюють один одного. Я люблю свої композиції будувати від більшого до меншого, тому найменші деталі завжди на вагу золота.

Карточки з набору 20*20 см ідеально пасують до листівок, вони не такі великі, як з великого листка, що дає змогу розмістити ще якийсь декор навколо.


Натхнення вам та тепла у серці))

Немає коментарів:

Дописати коментар