четвер, 19 травня 2016 р.

СП Блокнот - етап №2 Форзаци та розділювачі. Блокнот Прованс.

Привіт, привіт!!
Процес пішов, мій наступний блокнот у спільному процесі Блокнот з ТМ ScrapМир, зараз ми на другому етапі виготовлення форзаців та розділювачів.
На виготовлення цього блокноту мене надихнула неймовірна колекція паперу "French Provance" від ТМ ScrapМир, яка є однією з найулюбленіших.

 В мене вийшло три розділювачі.

А тепер детальнішеІ також форзаци.
Чекаю вашої критики, вкажіть на мої помилки, чи можливо на щось потрібно звернути увагу, щось виправити щоб отримати гарний результат. 

На останок, хочу подякувати експертам цього проекту, а також особисто Олені за організацію та титанічну працю.5 коментарів:

 1. Людмила, розділювачі вийшли гармонійні, але я б порадила вам додати бризки. Кармашки на форзацах краще робити на тій сторінці, що клеється до обложки. Дякую, що приймаєте участь в блокнотному проекті!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Я думала над тим щоб додати бризки білого кольору, тепер їх точно додам. А кишеньки на форзацах в мене і будуть на тій сторінці, що клеється до обкладинки. Я попутала послідовність фотографій, чим вас і запутала. Щераз дякую.

   Видалити
  2. Ох лише зараз помітила, що приклеїла дві кишеньки на одну сторону((

   Видалити
 2. Людочка, у вас очень хорошо составлена композиция в каждом разделителе! Это очень хорошо, ещё и учитывая, что вы новичок!
  потому желаю вам так и дальше развиваться) Кто знает, может в ДК 2017/1 пройдёте именно Вы))

  Я хотела предложить штампы для более плавного соединения композиции и фона, но вот брызги белым - это более безопасный и не менее эффективный ход!)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Олена. Ви дуже високо оцінили мої скромні роботи. Дякую.

   Видалити