неділя, 3 червня 2018 р.

Крафтові теги

   Привіт.

Сьогодні я забігла сюди, щоб показати вам свої крафтові тежики, які я робила для блогу Скрапбукінг з Євгенією Курдибановською.
   Що готувати для завдання я довго не думала, так як АТС чи маленькі листівки це не моє, тому було прийнято рішення робити тег. Надихнувшись елементами для вирізання з колекції "Богема", я легко склала композицію, та ще й вирішила не зупинятися на одному тежику та зробила їх два. 
   Хоч композиція і монохромна, але червоні акценти зробили тежики яскравими та веселими.

Візьму участь у завданні:
В роботі використала папір та чіпборд колекції  "Богема" від Євгенії Курдибановської покажу свої тежики в галереї червня а також штампи від Скрапштампінг покажу в галереї серпня.


10 коментарів:

 1. Красный и черный - одно из моих любимых сочетаний! Крафт тоже пришелся к месту. Тэжики получились необычные и оригинальные! Спасибо от блога Скрап Пуговка.

  ВідповістиВидалити
 2. Как же я люблю тэжики. Даже растерялась какой больше нравится)), здорово получилось! Спасибо за участие в задании Скрепочки.

  ВідповістиВидалити
 3. Милюшненько, приятненько. Спасибо за участие в задании от Зачарованные скрапом!

  ВідповістиВидалити
 4. Сдержанно и лаконично, а крафт все это красиво несет на себе! Спасибо за участие в задании от Скрепочки-Скрап, желаю победы и море творческого вдохновения!

  ВідповістиВидалити
 5. Шикарные теги! Такие необычные и запоминающиеся!!! Благодарю от Зачарованных скрапом!

  ВідповістиВидалити