вівторок, 10 липня 2018 р.

Листівка з гранатовою квіткою

Привітики!

   Останній місяць був для мене дуже плідним на творчість, я зробила багато робіт для того, щоб спокійно відпочивати та не переживати, що щось термінове мене чекає на мене вдома). 
   Сьогодні покажу вам листівку, яку я зробила для блогу ROSA TALENT, куди мене запросили подизайнити разом у липні.Я до вас з колекцією дизайнерського паперу від ROSA TALENT "Магія роз". Ніжні рожеві квіти я вирізала і використала для декору листівки, додала чіпборд, який покрила білою пудрою, мереживо та квіти ручної роботи.
  А ще я помічаю за собою, що жодна моя робота не робиться без вирізаних елементів. А вирізати я дуже люблю)) і завжди вирізаю багато і з запасом, що вистарчає на декілька проектів. Вирізання для мене це мега релаксійне заняття. Навіть, зараз плануючи відпустку, я планую, що ж взяти з собою повирізати, щоб не сидіти без діла)).   Так само як і вирізані елементи, я люблю ще строчку, яка створює рамку і надає завершеності кожній роботі.

   Колись, на початку своєї творчості, я ніколи не декорувала зворотню сторону листівки, а тепер в мене є обов"язком мінімально прикрасити ще й ззаду, щоб було гарно та естетично.   Маю надію, що незважаючи на літо і брак вільного часу для творчості, ви погортали фотографії та надихнулися на створення свого шедевру.
 Гарного вам настрою та натхнення!
Візьму участь у завданні:
 • Кросворд №1 от Buuton Craft (мои ОЭ: эмбосинг, чипборд, высечка, кружево)
В роботі використала чіпборд Woodchic та папір і чіпик від Rosa Talent покажу свою листівку в їхніх галереях.

2 коментарі:

 1. Людочка, очень нежно, как всегда, и в то же время с ярким акцентом). Спасибо от WOOD chic за твой выбор.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Світланко, щиро дякую!! Пробую використовувати яскраві та контрастні кольори, щоб не усі роботи були мімімі)))

   Видалити