пʼятницю, 6 вересня 2019 р.

Листівка золота осінь

 Привіт!
   Сьогодні я вам покажу свою теплу осінню листівку з чіпиків Sкрапочка та штампів  Cherrylana designs.Для нашого першого осіннього завдання я підготувала яскраву осінню листівку, кольорову гамму для якої я взяла з нашої неймовірної дошки. Я люблю саме таку теплу і золоту осінь, яку я передала настроєм своєї листівки. В цю пору люблю гуляти по лісі, бігати по опалому листі, ловити ці останні ще теплі промінчики, які ховаються за золотим листям дерев.


Для своєї листівки я використала штампики   квіточку , таку ж квітку лише меншого розміру а також бутон рози за допомогою яких я зробила ембосинг на кальці. Цього разу я використала золоту пудру, щоб підтримати осінню палітру і додати золота до своєї осені.Тепер жодна моя робота не обходиться без гарнезного чіпика. Цього разу в мене знову моя улюблена флора, яка залишається актуальною в кожну пору року.
Якщо мені потрібні маленькі гілочки, я часто розрізаю чіпики на фрагменти і додаю їх у композицію у різних місцях.
 Цього разу я використала чіпик гілочку шипшини, лісові пташки та набір гілочок.Для легкості і повітряності композиції на моїй листівці я додала мережива та висічок з кальки.І зворотня сторона моєї листівки:Не забувайте про нашу нову осінню дошку натхнення, ми з нетерпінням будемо вас там чекати.

Натхнення вам та тепла у серці!

2 коментарі:

  1. Така чарівна та натхненна листівочка)) Палітра зігріває душу, та нагадує чому ж я так люблю осінь;))

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, Юлічка! Я також обожнюю золоту осінь, вона така натхненна, в цей час хочеться гуляти під сонячними променями, а потім творити в своє задоволення.

      Видалити