середа, 6 листопада 2019 р.

Великий весільний альбом

 Привіт!
   Сьогодні я, Людмила Половинко, натхненна палітрою нашого завдання: "Затишний прованс" покажу свій великий весільний альбом.
Альбом зробила з матеріалів з магазину Лавка Совушки Хто давніше спостерігає за моєю творчістю, той знає, що тема провансу для мене є улюбленою і дуже близькою. На цю тему я можу творити без зупину з величезним натхненням.  


Пропоную переглянути відео огляд альбому:


До композиції на обкладинці я часто додаю фішку, яка урізноманітнює композицію та додає ще один матеріал.


В основі мого альбому є палітурний картон, він і в основі сторінок і  в основі обкладинки. Для мене використання саме палітурного картону є обов"язковим, так як він є щільний і надійний.В альбомі використано багато висічок та відштамповок. Мій улюблений і часто використовуваний ніж - це набір листків від Прімамаркетинг. 


Завершальним етапом створення альбому в мене є нанесення топінгів, без яких в мене не обходиться жодна моя робота. Цього разу я наносила бісер і мікробісер, а клею я їх на клей для декупажу.


В основі альбому папір від Скрапмір: Сиреневые мечты і French provence, які мені вдалося чудово поєднати між собою. В розворотах для многослою я також використовувала папір і з інших колекцій, який залишився після інших проектів.


Для декору альбому я в першу чергу використовую усі можливі вирізалки з паперу та висічки, додаю мереживо та чіпборд.


Центром моїх композицій стали в'язані саморобні  квіти, які і додали особливого затишку роботі. Я дуже часто використовую декор який роблю сама, що робить мою роботу унікальною, не такою як у всіх. Хоч часу на виготовлення та підготовку матеріалів для альбому йде дуже багато, але воно того варто. Як мінімум цей процес приносить мені море задоволення.


Для декору в альбомі я використала квіти вирізані з листа з кулінарної колекції від Скрапмір, які чудово вписалися в палітру альбому.


Також часто я для свої альбомів використовую відштамповані листки, квіти, годинники та інші елементи. В альбомі я взяла відштамповки рослинних штампів, які робила на крафт папері чорними чорнилами. А ще є ембосинг на кальці білою пудрою, такі саморобні висічки додають легкості та повітряності роботі.


Також в моєму альбомі є багато різноманітного мережива: підвіски, мереживо на фатині, які можна зустріти  в альбомі як вирізаним так і суцільним.


До квіткових композицій я додала бантик зроблений з вощеного шнура, який додає динаміки роботі.


У своїй роботі я додала акцентів фіолетовими паєтками. Часто дрібні елементи я клею або на глосі акцент, або на 3д гель від Прима.


Усі підложки та сторінки я прошиваю по периметру білою ниткою, ця рамка додає відчуття завершеності кожній роботі. Маю особливу любов до машинної строчки і завжди прошиваю свої роботи, як мінімум, по периметру, а часом, і в деяких місцях композиції.


Ще напишу про клей який завжди в мене під рукою. Користуюся я різними клеми для різних матеріалів різні. сторінки приклеюю клеєм Момент, декор найчастіше універсальним клеєм від Фабрика Декору, чіпборд приклеюю на палітурний клей, а об'ємний декор часом клею на гарячий клей.    

В своїй роботі, я використала чіпборд від різних виробників, на наступному фото покажу вензель, який на початку я не знала як використовувати, а тепер він в мене знайшов своє місце, і я просто в захваті, як він виглядає в альбомі. він додає особливого шарму та вишуканості в альбомі.


Натхнення вам та тепла у серці!
Я не могла пройти повз цю дошку від Lemoncraft і не надихнутись! Я люблю квіти і обожнюю фіолетовий колір.
2 коментарі:

  1. Beautiful, romantic book with lots of gorgeous details :)
    Thanks for joining us at the Lemoncraft Challenge :)

    ВідповістиВидалити
  2. Чудесный альбом! Очень нежный и романтичный! Столько тёплых и уютных деталек! Спасибо большое от Lemoncraft за участие в нашем задании!

    ВідповістиВидалити