четвер, 4 червня 2020 р.

Мінімалістичний альбом за системою мідорі

Привітики!
Сьогодні  я вам покажу свій мінімалістичний мініальбом, який трішки не звичний і зроблений для самостійного вклеєння фотографій та з мінімальним декором. Для мене не дуже властиво робити такий мінімалізм, але цікаво було спробувати щось нове для себе і вийти за межі звичного.Обкладинка альбому без декору для зручного користування, яку я обтягнула темно синім джинсом під колір колекції. Альбом зроблений за системою мідорі в ньому є три окремих зошити і багато місця для вклеєння фотграфій та записів журналінгу. В альбомі є кишеньки, куди пожна поскладати додаткові фотографії або пам"ятні речі.Для декору альбому я використала висічки та вирізалки з колекції. Листок з квітами з фольгуванням я весь порізала та повирізала квіти та листочки, які потім і використовувала для декору.


Для створення альбому мені пішов практично весь набір паперу, залишилося декілька карточок та невеличкі обрізки паперу. Я люблю так використовувати усю колекцію щоб нічого не залишалось).Для декору обкладинок я використала чіпборд рамки і це єдиний об"ємний декор в моєму альбомі. такий альбом є мега легким і не перевантаженим декором, що дає змогу наклеїти більше фотографій.


В альбомі сторінки різного розміру, саме так я використала усі обрізки паперу, які залишалися після відрізання основної сторінки, а маленькі обрізки і карточки пішли для декору і створення шарів у композиції.

Натхнення вам і любові! 

Немає коментарів:

Дописати коментар