понеділок, 28 травня 2018 р.

Заявка в ДК Скрап Релакс

Привітики.

В блозі Скрап Релакс триває набір в дизайн  команду на новий сезон.   Атмосфера, що панує в блозі дружня та доброзичлива, тому завжди хочеться туди повертатися і творити разом. Тому я хочу спробувати свої сили.


Тепер розкажу трошки про мене.
Звати мене Люда, я з мальовничого та древнього міста Львів. Творчістю займаюся з народження. Ще будучи маленькою, я часто бавилася клубками ниток, і за цим заняттям могла чемно просидіти не одну годину. А тепер  жартую, що саме цих клубочків і почалася моя любов до рукоділля та творчості. В скрапі я два роки і без нього не уявляю свого життя.

Я хочу потрапити до вашої творчої команди щоб мати змогу творити та надихати, розвиватися та зростати. Я не перестаю навчатися новому та йти вперед до мрії. 

Покажу свої улюблені роботи:

Новорічний альбом (детальніше можна подивитися тут)
Новорічний тежик з акварельними розмльовкамиПасхальний декор (тут більше фото)Провансовий блокнот тутМоя перша і дуже улюблена сторіночка тут


   Хочу сказати, що скрапбукінг не єдине моє захоплення я в"яжу, вишиваю, малюю (одна картина ж рахується)))

Я у соціальних мережах:


4 коментарі:

  1. Відповіді
    1. Юлічка, щиро дякую! Я колись боялася подавати заявки, напевно, страх перед відмовою мене завжди зупиняв. А тепер я знаю, що якщо не постукати у двері, тоді вони тобі і не відкриються. Пробую свої сили.))

      Видалити