понеділок, 27 січня 2020 р.

Сині морські листівки

Привіт.
Сьогодні для натхнення я підготувала листівки  з нової морської колекції "Nautical Graphic" від ScrapMirНа скільки універсальна колекція, хоч вона і на тему моря, але її можна використати не лише для морських робіт.


Люблю такий глибокий синій колір, який додає акцентів моїм листівкам. Особливо люблю поєднання синього та пісочного кольору, робота в такій палітрі для мене особливо стильна.


 Вирізалки з морськими жителями та водоростями я використала при створенні міні-альбому, а квіти та гілочки залишилися для листівок. Обрізки, які залишилися від попереднього проекту пішли для створення шарів, щоб ускладнити фон. А щоб не виглядало все дуже плоско я деякі деталі припідняла на картон, що додало тіней у роботі.


Я люблю багатошарові роботи, нехай, для того, щоб розгледіти усі деталі потрібно детально переглядати кожен елемент роботи. Але оце відчуття несподіванки є неповторне, коли за одною деталлю ти знаходиш наступну, які не помітив з першого погляду.


 Центральним елементом в  цій листівці є рамка з золотим фольгуванням з набору рамок, які йдуть до цієї колекції. Для підтримання золота я додала ще золотих акцентів за допомогою паєток різного розміру. 


Для урізноманітнення матеріалів, які використовуються в листівці, до своєї композиції додала мережива, висічок та декоративного чіпборду.


 І ще одна листівочка з цієї ж морської колекції, лише тут я використала наш принтований чіпборд.


Метелики - це моя величезна слабкість. Вони такі витончені та тендітні, а якщо їх злегка приклеїти до роботи, вони додають відчуття  динаміки та легкості кожній роботі. І як я жила раніше без них не знаю)).


Натхнення вам і любві! 

2 коментарі:

 1. Людочка, как красиво! Такая порция морской свежести и летнего тепла среди наших холодных зимних дней. Спасибо!

  ВідповістиВидалити
 2. Your Affiliate Money Printing Machine is waiting -

  And making money online using it is as simple as 1 . 2 . 3!

  Here's how it works...

  STEP 1. Input into the system what affiliate products you intend to promote
  STEP 2. Add push button traffic (this LITERALLY takes 2 minutes)
  STEP 3. See how the system explode your list and up-sell your affiliate products for you!

  Do you want to start making money???

  You can test-drive the system for yourself risk free...

  ВідповістиВидалити