четвер, 30 січня 2020 р.

Остання зимова листівка в цьому сезоні

Привіт, друзі!

Сьогодні я покажу вам свою останню зимову листівку, яку я робила з матеріалів з магазину Лавка Совушки та чіпиками від українського виробника ScrapBox.  


В останні дні січня хочу показати вам свою останню зимову листівку в цьому сезоні.  В основі листівки нова новорічна колекція Merry Christmas від Скрапмір з магазину Лавка Совушки . В папері є стільки вирізалок, що мені їх вистачить на не одну роботу. Вирізати я люблю тому отримала від процесу массу задоволення.
для фону листівки я використала такі листки: Пуансетія та Метель.


 Для приклеювання основи я використовую палітурний клей який чудово клеїть і не має запаху, що дуже важливо, коли працюєш разом з дітьми. Увесь декор я приклеюю на універсальний клей, який тримає намертво, але і дає можливість ще трішки посунути декор при такій необхідності. Для центрального великого елементу у своїй листівці я використала чіпик зимову рамку з омелою від  ScrapBox, яка і стала доповненням до моєї мереживної серветки, яку я вирізала за допомогою ножа набір рамок "Конжут" . Але якжо при вирізання не використовувати внутрішній ніж тоді можна отримати висічку серветку.
Чіпбордовий напис "Сказочного Нового Года"я покрила червоною пудрою для ембосингу з додатками глітеру, що додало листівці додаткової святковості.


До своєї композиції я додала ще сніжинок, які йдуть в наборі різного розміру, що є дуже зручно у їх використанні.


 І останній та не менш важливий штрих у кожної моєї роботи - це топінги. Цього разу я використала: глітермікробісер  та бісер.

1 коментар:

 1. This is how my friend Wesley Virgin's report begins in this shocking and controversial VIDEO.

  Wesley was in the army-and soon after leaving-he revealed hidden, "SELF MIND CONTROL" secrets that the government and others used to obtain whatever they want.

  THESE are the same SECRETS tons of famous people (especially those who "come out of nothing") and elite business people used to become rich and famous.

  You probably know that you use less than 10% of your brain.

  That's because most of your BRAINPOWER is UNCONSCIOUS.

  Perhaps this conversation has even taken place INSIDE your own mind... as it did in my good friend Wesley Virgin's mind about 7 years back, while driving a non-registered, beat-up garbage bucket of a car with a suspended license and on his bank card.

  "I'm so frustrated with living payroll to payroll! When will I finally make it?"

  You've taken part in those types of questions, ain't it right?

  Your very own success story is going to start. You just need to take a leap of faith in YOURSELF.

  Watch Wesley Virgin's Video Now!

  ВідповістиВидалити