вівторок, 21 липня 2020 р.

М"ятний альбом

Привіт, друзі!
Сьогодні я покажу вам свій м"ятний альбомчик, який я робила з матеріалів з магазину Лавка Совушки та чіпиками від українського виробника  Sкрапочка.Я вже давно працюю над цим альбомом, все ніяк не могла його завершити. То часу не було то натхнення пропало, але взяла себе в руки і довела свою роботу до кінця), що дуже мене тішить. Я не люблю тримати в шафі не доведені до логічного завершення роботи, мені вони не дають спокою і натхнення до інших проектів не має)).

Обкладинка альбому обтягнена мега ніжною і приємною на дотик м"ятною замшею, яка вже і є окрасою всього альбому, такий альбом не хочеться випускати з рук). Основним елементом на обкладинці стала карточка з мега крутою чіпбордовою рамочкою, а також доповнила композицію чіпиками сердечками та метеликами.
 В основі мого альбому є колекція паперу та декору Simple Flowers від Скрапмір, хтось скаже, що це раритет, але для мене - це любов на віки)) Я люблю працювати з різним папером, важливо, що він мені подобався і надихав. Так як в мене не було в наявності цілої колекції, тому прийшлося підбирати ще додатковий папір для альбому. В своїх роботах я використовую багато шарів паперу і для того щоб вони не були плоскими, я між тими шарами додаю палітурний або пивний картон, який додає повітря мій слоями. І щоб хоч трошки розбавити усі ці паперові шари я додала ембосинг на кальці та шифонові квіточки
  Для приклеювання основи я використовую палітурний клей який чудово клеїть і не має запаху, що дуже важливо, коли працюєш разом з дітьми. Увесь декор я приклеюю на універсальний клей, який тримає намертво, але і дає можливість ще трішки посунути декор при такій необхідності.
Для різноманітності композиції додала чіпик завиткишпаківня та гілочку, які виглядають з під квітів)). А також додала до колекції баночок з любов"ю та ключики. На зевершення формування композиції я додавала дрібний декор у вигляді тих самих чіпбордових маленьких квіточоксердечок та гудзиків.
 В альбомі я зробила золоті акценти за допомогою ембосингу золотою пудрою на фоні, золотих висічок на кальці, вирізаних фольгованих листочків з листка з фольгуванням,  а також висічок з золотого дзеркального картону.
 Останнім етапом в декоруванні кожної моєї роботи є приклеювання топінгу. Цього разу в мене є паєтки, гранульовані камінчики та глітер жовтого і золотого кольору, а приклеювала все це на клей глоссі від Фабрика декору.


І пропоную переглянути відео огляд альбому:


З вами була, Людмила Половинко.

Немає коментарів:

Дописати коментар