вівторок, 20 жовтня 2020 р.

Ніжна листівка

    Привітики. 

Так як прийшла осінь, час дощів та сірих і похмурих днів тому моя листівка і буде відповідати теперішньому часу. Чомусь, у своїх роботах я часто обходжу стороною сірий колір, Але сірий буває різного відтінку) і сьогодні в мене сіра листівка, яка зовсім не похмура, а ніжна і світла, яка багата на елементи та деталі. Тут багато квітів та розкоші, саме те, що дуже актуально до дня весілля. Сьогоднішня моя листівка виконана в спокійних ніжних кольорах сіро-фіолетових відтінків.

 


Чомусь, у своїх роботах я часто обходжу стороною сірий колір, Але сірий буває різного відтінку) і сьогодні в мене сіра листівка, яка зовсім не похмура, а ніжна і світла, яка багата на елементи та деталі. Тут багато квітів та розкоші, саме те, що дуже актуально до дня весілля. Сьогоднішня моя листівка виконана в спокійних ніжних кольорах сіро-фіолетових відтінків.


Основним елементом в мене є рамка від якої я вже формувала свою композицію. Рамка досить велика і об"ємна та притягує увагу до себе, тому саме там я розмістила напис Вместе навсегда. Я часто використовую чіпики в оригінальному вигляді, люблю їхній природний колір, але тут знайшла свої рідкі перлини, які стояли в шафі)) Це покриття додало блиску та мерехтіння роботі, що дуже актуально для весільної роботи. 


В композицію для різноманітності я додала мережива, чіпик гілочки шипшини та маленькі квіточки, які ускладнили мою композицію та збагатили її.На останок додала паєток, нанесла улюблені топінги та білі бризки, чим і об"єднала усю композицію в одне ціле.

З своєю сірою листівкою хочу прийняти участь у жовтневому завданні  від 
Paperheaven , де обов"язково потрібно було використати три елементи: сірий колір, каплі дощу та листя.
В мене сіра основа, каплі дощу я зробила з прозорих рідких крапель  і листя (його в мене є багато - це і вирізані листочки з паперу та й фольговані гілочки на кальці)
Натхнення вам та тепла у серці))


1 коментар:

  1. Какая прекрасная открытка! Очень нежная и романтичная, наполненная деталями и красивыми элементами. Спасибо за участие в задании PaperHeaven

    ВідповістиВидалити