понеділок, 8 липня 2019 р.

Огляд посилки від Sкрапочка

Привітики.
Сьогодні я покажу вам свою посилку з чіпиками на липень від нашого спонсора магазину  Sкрапочка.


Жодна моя посилка не обходиться без флористичних чіпиків, які я найчастіше використовую і які в мене закінчуються найшвидше.Так як я люблю робити квіткові романтичні роботи, тому флора мені завжди потрібна, а що за квіткова робота без різних за розміром метеликів. Це також моя не перша планшетка з метеликами. А далі йдуть чіпики різні за темою для інших робіт, які в планую робити в близькому майбутньому.Скажу по секрету, ці ключики вже поселилися на одній моїй роботі, яку ще не можу вам показати, але скоро буде.))А як влітку обійтися  без музики та нотних ключів.
Для своїх робіт на дитячу тему я взяла такий чіпик: дитячий набір, відбитки ніжок, гудзики і плівка для майбутнього дитячого альбому. 


Такий набір є ідеального розміру, чіпик з якого можна використати як для альбому так і для листівок.Літо час для подорожей і тревелбуки розлітаються, як пиріжки)). Тому саме час запастись чіпиком на тему подорожей.До кожної посилки в магазині Sкрапочка докладають інструкцію з правилами використання чіпика. В якій можна знайти рекомендації щодо приклеєння та витягання чіпика з основи та іншу цікаву інформацію.
Немає коментарів:

Дописати коментар