вівторок, 18 грудня 2018 р.

Ніжний блокнот

Привітики!
Сьогодні я буду закликати весну.)) В цьому році я зробила стільки новорічних робіт, що вже стигла засумувати за світлими, ніжними квітковими роботами. Сьогодні я вам покажу свій ніжний блокнот для ніжної жінки.Для свого блокнота я використала найніжнішу та найстильнішу колекцію паперу від Art Land "Мгновения нежности". А цю колекцію в наявності можна знайти в нашого спонсора «ScrapJoy - територія скрапбукінгу».  Я люблю експериментувати та поєднювати різні колекції паперу в своїх роботах. Часто стається так, що виходить поєднати на перший погляд непоєднуване. В даному випадку я додала ще й зимову колекцію цього ж виробника. За кольоровою палітрою вони ідеально підійшли одна до одної.


Для декору блокнота я використала набір висічок "Мгновения нежности", а також використала ще й вирізалки та карточки з паперу  Magic Wsnter. Паперовий декор розбавила шифоновими квітами та мереживом.
На першому форзаці  красується карточка з чудовим написом заквітчаним квітами.В блокноті є три розділювачі  кожен з яких має тежики і карточки з написами та квітами.
Композицію доповнила висічками серветками , рамками та метеликами.
Для акцентів використала рожеві паєтки. Для практичності та декоративності прошила усі розділювачі по периметру та прошила деякі елементи.
Другий форзац також мінімально задекорувала. Так як блокнот в мене прошитий, щоб його не розпирало, в блокноті я використовувала лише паперовий декор.


 І зворотня сторона:


Блок для блокноту я прошивала сама і тут мені в нагоді став клей палітурний від Фабрика Декору, яким я його проклеювала. Увесь інший папір і декор клеїла на клей універсальний від ScrapEgo.
білосніжні шифонові квіти.


Сьогодні я творила з магазином  «ScrapJoy - територія скрапбукінгу».  !


Немає коментарів:

Дописати коментар