пʼятниця, 7 грудня 2018 р.

Новорічний альбом

Привітики.
На дворі вже календарна зимая, хоч зовсім немає снігу, але дуже холодно. А саме така погода спонукає до тпла і затишку, а саме такоє і є моя обкладинка на новорічному альбомі.  червоні акценти, як ягідки на снігу, які товкнувся колючий мороз і огорнув своїм холодним покривалом.
Альбомчик я робила для четвертого етапу "Новорічна Фабрика чудес" від Фабрика Декору. Обовязковим елементом цього етапу є новорічний атрибут. В своєму альбомі я зібрала всі можливі атрибути - це і ялинка, сніг, новорічні композиції, шишки, квіти та ін.


З цієї новорічної колекції я вже робила альбом минулого року і ось знову мене попросили зробити такийже альбом.


На обкладинці красуються дві гілочки та годинник, які розбавляють та урізноманітнюють мою композицію. А ще вільхові шишки, які я збирала в Карпатах, доповнюють мій ансамбль на обкладинці.


Я ніколи не оминаю увагою зворотню сторону роботи, завжди мінімально і там додаю декор.


Пропуную переглянути відеоогляд альбому, щоб побачити його в динаміці. Для любителів роздивлятися деталі на фото запрошую переглянути деталі кожного розвороту.

  Перший розворот.
   Червоні акценти присутні в усьому альбомі. А по завершенню альбому, я пошкодувала, що не використала червону машинну строчку, яка б додала яскраво виражені рамки на сторінках.
Я люблю використовувати чіпики у натуральному кольорі, рідко їх розфарбовую. Для мене вони в такому вигляді додають роботі додаткового затишку.
Натхнення Вам та любові!


4 коментарі:

 1. Очень гармоничный альбом! Понравился)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оленка, щиро дякую. Я помітила, що те що мені дається легко, завжди знайде відклик в серцях інших людей.

   Видалити
 2. Людочка, він чарівний!!!! Візьму собі на замітку і свій новорічний альбомчик зроблю)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Мариночко! Обов'язково треба зробити, їх завжди приємно гортати).

   Видалити