понеділок, 3 червня 2019 р.

Тревел блокнот

Привіт!
   Сьогодні я покажу вам свій блокнот для подорожей з матеріалів, які отримала від магазину Scrapbooking-Ukraine . Блокнот планується брати з собою в подорожі, тому обкладинка є максимально простою та практичною. Для зручності я зробила застібку на резинку, що дасть змогу легко і швидко його відкрити і вберегти від вилітання усіх квиточків.


Тревел зроблений за системою мідорі, що дає змогу замінювати блокноти, що закріплені в середині.


 В середині є три блокноти, один з яких як запасний запханий в кишеньку. Основою мого блокноту є колекція паперу Make your journey від ROSA TALENT: Червоний листок, синій,  оранжевий.


Для декору тревела я використала вирізалки з цієї ж колекції з зеленого  і бірюзового  листа.


Фоторгафії можна кріпити на кітики, які вже приклеєні та самостійно вклеювати фотографії. В тревелі є багато різноманітних кишеньок для фотографій, а на обкладинці у великій кишені можна розмістити і паспорт.

Для декору також використала тематичний чіпик, який знайшла в своїх запасах. І ще декілька фотографій блокнотів з чистими сторінками для записів.


 Ще одна колекція, яка була використана в цьому тревелі - це колекція паперу "Вокруг света" від ScrapBerry's. А також вирізалки з цього паперу пішли в хід при декоруванні сторінок тревела.
Натхнення вам та весни у серці!

Мій тревелбук складається з трьох блокнотів, тому з ним хочу прийняти участь у завданні "Один в полі не воїн" від блогу скрапбукінг з Євгенією Курдибановською


3 коментарі:

  1. Людочка привіт!!! Чудова робота! Обожнюю роздивлятися детальки в твоїх роботах! А річ дуже потрібна і практична, випробувала на собі! Дякую від блогу "Скрапбукінг з Євгенією Курдибановською".

    ВідповістиВидалити
  2. Людочка, потрясающий тревел, спасибо от блога "Скрапбукинг с Евгенией Курдибановской"!!!!!

    ВідповістиВидалити
  3. Потрясающий блокнот. Спасибо от блога "Скрапбукинг с Евгенией Курдибановской".

    ВідповістиВидалити