субота, 8 червня 2019 р.

Весільний конверт

Привіт!   
 Сьогодні я продовжую творити з матеріалів, які я отримала від магазину Scrapbooking-Ukraineчіпиків Sкрапочка та штампів  Cherrylana designs. І сьогодні вам покажу ще один весільний конверт.


Цей конверт зроблений в спокійних і приглушених кольорах, хоч тут і є зелений колір, але він він пастельного відтінку, а більш яскраві листочки виглядають з-за мережива та кальки. Основу для своєї листівки я взяла одну з останніх колекцій від ScrapMir Tenderness, а квіточки від Іріс. Квіткову композицію доповнила вирізалками з цієї ж колекції. 
І цього разу центральним елементом моєї композиції є чіпик від Sкрапочка, тільки цього разу - це рамочка в середину якої я помістила напис "разом назавжди".
 В квіткову композицію додала листочки, гілочкузавитокквіточки. Великі гілочки розрізала на менші частинки, щоб вони гарно вписались в мою роботу.


В роботі я використала штампики від Cherrylana designs  квіткамала квітка та листя папороті. Усі штампики відштампувала на кальці і запекла білою пудрою.
Ранкову росу я зробила за допомогою скляних краплин різного розміру, що максимально дає передати природні краплини роси. В магазині можна знайти скляні краплини CLEAR DROPS 4 мм6 мм та 8 мм.Натхнення вам та тепла у серці!


Немає коментарів:

Дописати коментар